Uživatelské jméno:
Heslo:

Aleš Kozel úspěšný ve Vysokém Mýtě :) (Dorost)
Standa Akrman, 16.3.2024

Gratulujeme Alešovi ke druhému místu ve dvouhře a ke třetímu místu ve čtyhře na turnaji dorostenců ve Vysokém Mýtě:) Výsledky: https://www.cztenis.cz/turnaj/306144/sezona/Z2324/vysledky...    Celý článek

Malinský Pepík dvakrát sříbrný :) (Mladší žáci)
Standa Akrman, 9.3.2024

Gratulujeme Pepíkovi ke druhému místu ve dvouhře i čtyřhře na turnaji mladších žáků v Pardubicích .:) Výsledky: https://www.cztenis.cz/turnaj/706161/sezona/Z2324/vysledky...    Celý článek

Úspěchy Anničky Jančaříkové ;) (Starší žáci)
Standa Akrman, 1.3.2024

Gratulujeme Aničce Jančaříkové k vítězství ve dvouhře na turnaji dorostenek v Letovicích a ke třetímu místu ve čtyřhře. Dále se probojovala do čtvrtfinále ve dvouhře na turnaji kategorie "A" v Ostravě a ve čtyřhře byla dokonce třetí. Moc gratulujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů:) Výsledky: https://www.cztenis.cz/turnaj/406101/sezona/Z2324/vysledky. https://www.cztenis.cz/turnaj/606085/sezona/Z2324/vysledky...    Celý článek

Vítězové Východočeských přeborů staršího žactva dívek i chlapců jsou z Hlinska! (Starší žáci)
Tereza Wasserbauerová, 11.2.2024

Anička Jančaříková (r. 2011) a Péťa Lelek (r. 2010) jeli bojovat 3. - 5. 2. na Východočeské přebory staršího žactva. Anička do České Třebové jako 4. nasazená hráčka a Péťa do Žamberku jako 1. nasazený hráč a přivezli neuvěřitelná čtyři 1. místa! Oba zvítězili jak ve dvouhře, tak i ve čtyřhře! Patří jim velká gratulace a držíme palce na Mistrovství ČR, které se bude konat 9. - 12. 3. ...    Celý článek

Pepík Malinský a Kuba Pražák úspěšní v Chocni (Mladší žáci)

Gratulujeme Pepíkovi Malinskému k 1. místu ve dvouhře na turnaji v Chocni 10.-11. 2. Společně s Kubou Pražákem také získali 1. místo ve čtyřhře. Kubovi gratulujeme i ke 3. místu ve dvouhře. ...    Celý článek

Péťa Lelek vyhrál Krajské přebory starších žáků !!! (Starší žáci)
Standa Akrman, 6.2.2024

Gratulujeme Péťovi Lelkovi k vítězství ve dvouhře i čtyhře na Východočeských přeborech starších žáků, které se konaly v Žamberku. A budeme držet palce na Mistroství ČR :) Výsledky: https://www.cztenis.cz/turnaj/506920/sezona/Z2324/vysledky...    Celý článek

Kuba Pražák 1. a 2. místo (Mladší žáci)
Tereza Wasserbauerová, 5.2.2024

Kuba Pražák slaví další úspěch a to na turnaji v Ústí nad Orlicí (20. - 21. 1.) Vybojoval 2. místo ve 2hře a 1. místo ve 4hře. ...    Celý článek

Anketa: Nejúspěšnější sportovci Chrudimska. (Oddíl)
Standa Akrman, 25.1.2024

Hlasujte prosím v anketě: Nejúspěšnější sportovci Chrudimska pro Aničku Jančaříkovou a hlinecký babytenisový tým. Díky Odkaz zde: https://www.nejuspesnejsisportovecroku.cz/udalost/146...    Celý článek

Péťa Lelek na stupních vítězů v Humpolci:) (Starší žáci)

Gratulujeme Péťovi ke třetímu místu ve dvouhře a k vítězství ve čtyřhre na turnaji starších žáků v Humpolci. Péťi deblový parťák byl Urban Lukáš z Tk Pelhřimov:) Výsledky: https://www.cztenis.cz/turnaj/506076/sezona/Z2324/vysledky...    Celý článek

Pepík Malinský 1. a 2. místo (Mladší žáci)
Tereza Wasserbauerová, 15.1.2024

Pepík Malinský získal 2. místo ve dvouhře a 1. místo ve čtyřhře na turnaji ve Svitavách 13. - 14. 1....    Celý článek